Ліфт малий шахтний у ТРЦ

Ліфт малий шахтний у ТРЦ

   Наприкінці вересня 2019 року наша компанія РВП №1»  прийняла участь разом з Компанією "Атлантікс" у комплексному  оснащенні ТРЦ у м.Запоріжжя.    Завдяки тому, що Ліфти малі шахтні (ЛМШ) ,або ще їх називать сервісні Підйомники практично безшумні і займають зовсім небагато місця, для стороннього спостерігача їх роль в обслуговуванні гостей закладу, по суті, непомітна. Розташування  торгівельного обладнання у ТРЦ вимагає чимало унверсальних підходів. У нашому випадку Ліфти малі шахтні відіграли  велику роль у виконанні виробничого та технологічного  процесу.  Користь від встановлення Підйомника сервісного  не тільки  в оперативній постаці вантажів з кухні в Торговий зал  Кулінаріїї  і назад. Такий вид підйомного обладнання відрізняється економним споживанням електроенергії і здатністю до тривалості експлуатації без необхідності постійного технічного обслуговування.

У даному випадку  потрібен був Ліфт малий шахтний  нестандартних розмірів, ми із задоволенням  розглянули і виконали  таке замовлення.

Кабіна Підйомника сервісного  , куди поміщаються такі дрібні вантажі, як посуд, продукти харчування, готові страви, була виконана  з нержавіючої сталі.

Підйомне обладнання компанії РВП №1, а саме Ліфт малий шахтний виготовлене в повній відповідності з діючими правилами і санітарно-гігієнічними нормами та пройшло всі необхідні випробування.

Запрошуємо до співпраці власників  ресторанів , кафе, пансіонатів , музеїв , медичних установ і магазинів, складів і підприємств. Для кожного наш Технічний спеціаліст складе індивідуальний проект по виготовленню та монтажу Ліфта малого шахтного.

Телефонуйте! 097-2020-249

Технічні характеристики
Найменування Параметри
Тип Вантажний підйомник ПГ-150
Вантажопідйомністьть,кг 300
Висота підйому,мм 8200
Кількість зупинок 2
Параметри кабіни,мм(ШчГчВ) 1000*1100*1200
Тип уловлювачів Жорсткої дії
Приводний механізм таль електрична
Упраління зовнішнє,кнопкове