Підйомник кухонний

Підйомник кухонний

Підйомник кухонний/Консультація по тел. +38 097 202 0249 , +38 066 704 0005 ,  rpp1lift@gmail.com

Підйомник кухонний призначений для перевезень кухонного приладдя, їжі, напоїв у кафе, ресторанах, супермаркетах, торгових центрах. Також використовуються для подачі документів идругих вантажів в банках, офісах, сховищах. У комплект поставки входить металева збірна несуча шахта (можливий варіант цегляної шахти або просто огорожі); кабіна виготовлена зі сталі, пофарбованої порошковою емаллю або з нержавіючої сталі; приводний механізм може встановлюватися вгорі, внизу або збоку на шахті.

Підйомники для ресторанів, як випливає з назви, використовуються для підйому малих вантажів в ресторанах, кафе, їдальнях і підприємствах громадського харчування.

Ліфт в ресторан - особливий тип малих вантажних підйомників, що володіє специфічними особливостями:

кабіна ресторанного ліфта проводиться з матеріалів, що відповідають санітарно-гігієнічним вимогам - з високоякісного пластику або нержавіючої сталі;
підйомник для ресторану - влаштований, як термос, так як для підйому страв потрібно підтримувати певну температуру. Завдяки клімат-контролю підйомник для ресторану транспортує страви, зберігаючи їх корисні властивості і якості.
Ресторанні ліфти з подібними характеристиками можуть встановлюватися не тільки в кафе і ресторанах, пансіонатах і санаторіях, а також в медустановах і лабораторіях.

Переваги ресторанних ліфтів

Купити ресторанний підйомник нашої компанії - придбати підйомне устаткування, що відрізняється від аналогів інших фірм легкістю монтажу і мінімальним сервісним обслуговуванням, безшумністю роботи і енергоефективністю.

Вирішальним фактором у виборі ліфтів для багатьох компаній є можливість їх установки вже в побудованих будинках - для наших фахівців це не проблема! Підйомник в ресторан буде встановлено якісно і в стислі терміни.

Відмінність ресторанних ліфтів нашої компанії - стильний зовнішній вигляд. А це важливо, особливо для компаній, що працюють в сфері обслуговування, де нерідко ліфт видно клієнтам.

Де купити підйомник для ресторанів?

Купуючи таку річ, як підйомник для ресторанів, звертайтеся до фахівців. Наша компанія проектує, виготовляє, монтує підйомники для ресторанів, базуючись у своїй діяльності на рішеннях, перевірених часом і успішно реалізовані проекти за роки бездоганної діяльності.

Як вибрати ресторанний підйомник?

Ми пропонуємо індивідуальні рішення кожному клієнту. Але, підйомники для ресторанів вибирають за наступним ряду вимог:

1. Більшість ресторанних ліфтів розраховане на транспортування вантажів на два-три поверхи - висота підйому ліфта коливається від 25 м до 30 м;
2. Вантажопідйомність ліфтів для ресторанів може бути від 5 кг до 300 кг; оптимальний варіант для використання в ресторанах - ліфт вантажопідйомністю 50 кг і 100 кг;

Чому ми?

Ви можете зробити замовлення на виготовлення ресторанного ліфта, а також його монтаж і подальше обслуговування. Ви отримуєте весь комплекс послуг, по установці і підтримці ліфта в робочому стані.

Вирішальний фактор в монтажі ресторанного ліфта - значна економія часу, а ми знаємо: «час - гроші»!

Ціна запитання
Ціна ресторанних підйомників залежить від комплектації ліфта і додаткових опцій щодо кабіни - додаткові полки, вбудоване підсвічування, уловлювачі на випадок обриву ліфта, магнітні замки.

При замовленні підйомника для ресторану стандартній комплектації ви отримуєте кабіну з нержавіючої сталі, металокаркасних шахту, електропривод, викличні кнопки.

Придбані у нас підйомники для ресторанів безпосередньо без посередників порадують вас своєю вартістю.

+38 097 202 0249

+38 066 704 0005

+38 044 457-77-19