Підйомник шахтний

Підйомник шахтний

ПІДЙОМНИК ШАХТНИЙ . Консультація по тел. +38 097 202 0249 , +38 066 704 0005 ,  rpp1lift@gmail.com

 РВП №1  виготовляє вантажні підйомники різних типів, але найчастіше затребуваний шахтний варіант. Причин цього кілька:
швидкий монтаж;
можливість установки як усередині, так і зовні;
великий термін служби;
висока надійність
Шахтний підйомник являє собою кліть (іноді платформу), що рухається по напрямних всередині шахти. Найчастіше шахта виготовляється з профільованих металевих труб, але такий підйомник може використовувати і класичну «глуху» шахту від ліфта. У розібраному стані шахта займає дуже мало місця, тому всі елементи можна швидко занести в будь-яку будівлю, щоб провести монтаж. У рух платформа наводиться за допомогою електричного приводу і троса, які можуть бути встановлені в будь-якому місці шахти і навіть поза її, в залежності від особливостей експлуатації. Для безпеки шахта обладнана дверима (які у відкритому положенні блокують рух платформи) і уловлювачами, які зупинять платформу при обриві троса.

Характеристики шахтного підйомника

Залежно від вимог замовника, підйомник може бути обладнаний двигунами різної потужності. Розміри шахти і платформи також можна варіювати в широких межах. Тим не менш, деякі обмеження на потужність у підйомника є:

вантажопідйомність не більше 10т;
максимальна висота шахти не більше 20 м;
швидкість руху платформи до 0,13 м / с.
У порівнянні з ліфтом, вантажопідйомник програє в швидкості, зате значно краще за іншими параметрами. Також на вантажному підйомнику будь-якого типу не можна перевозити людей, тому його не потрібно реєструвати.

Можливості підйомника

Залежно від місця установки, шахтний підйомник  може приймати і віддавати вантаж у різний спосіб. Зокрема при установці впритул до будівлі, він приймає вантаж з одного боку, а віддає з іншого. Всередині будівлі можна здійснювати завантаження і розвантаження відразу з двох, трьох або чотирьох сторін. При необхідності, шахту можна обшити листовим матеріалом, або сендвіч-панелями, без шкоди функціональності.

Також слід враховувати, що, завдяки простоті конструкції, будь-які неполадки в вантажопідйомника можна усунути в найкоротші терміни. Також, з огляду на мінімум деталей, кількість збоїв автоматики (яким часто схильні до ліфти) близько до нуля, а уловлювачі платформи забезпечують повну безпеку для персоналу та вантажу в будь-яких ситуаціях.

 

Шахтні підйомники призначені для установки на великих і дрібних складах, в магазинах роздрібної торгівлі, ресторанах, а також на різних підприємствах, де виникає необхідність включити вантажопідйомні механізми в виробничий процес. Розміри кліті підйомника, висота огорожі, конструкція дверей, кількість проміжних зупинок, дизайн уточнюються замовником при оформленні замовлення. Розробка, виготовлення і монтаж клітьового підйомника проводиться саме під ті умови, в яких передбачається його установка.Грузопод'емность до 3000 кг, число зупинок до шести, висота підйому - до 20 м. Приямок для установки 10-60 см. Конструкція вантажної кліті практично не має навантажених зварних з'єднань. Автоматичні зупинки, виклик і посил кліті з будь-якого поверху, блокування дверей, уловлювачі на випадок обриву каната, верхнє або нижнє розташування електроприводу. Місце установки - всередині або зовні будівель

+38 097 202 0249

+38 066 704 0005

+38 044 457-77-19