Підйомник для інвалідів

Підйомник для інвалідів

Консольний підйомник . Консультація по тел. +38 097 202 0249 , +38 066 704 0005 ,  rpp1lift@gmail.com

Підйомник для інвалідів Вертикальний  складається з: корпусу, платформи і кнопок управління. Корпус підйомника кріпиться анкерними болтами до підлоги будівлі і до стіни. Усередині корпусу розташований механізм вертикального підйому і каретка, до якої кріпиться платформа. На стіні поруч з підйомником і на огородженні платформи встановлені кнопки управління підйомником, за допомогою яких відбувається управління. На даному підйомнику в цілях безпеки використовується нефіксована електрична схема, яка вимагає постійного натискання кнопки. являє собою платформу, яка підніметься по напрямних. Завдяки такій конструкції вантажопідйомник обходиться значно дешевше ліфта . Простота конструкції забезпечує дуже швидкий монтаж, після чого підйомник можна відразу вводити в роботу . Вантажопідйомник такого типу може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі.

Вертикальна підйомна платформа  використовується для забезпечення безперешкодного доступу до будівель і споруд маломобільних груп населення, включаючи інвалідів - візочників. Висота підйому - до 2000 мм

ОСОБЛИВОСТІ:
• має надійний гвинтовий привід;
• відносно низька ціна;
• повністю відповідає ДСТУ
• швидкі терміни виготовлення;
• максимально низький температурний режим;
• велика кількість додаткових опцій;
• гарантія: виробник гарантує справну роботу механічних вузлів і механізмів підйомника протягом 12 місяців з дня здачі в експлуатацію споживачеві .

 

Характеристики підйомника

Всі елементи підйомника є збірними, що дозволяє варіювати практично всі параметри. Проте, обмеження на максимальну висоту, що піднімається вага і швидкість підйому присутні. За максимальним параметрам консольний підйомник кілька поступається шахтному, що компенсується вкрай низькою ціною і швидкість монтажу:

максимальна вага вантажу до 3,2т;
максимальна висота підйому - 18м;
швидкість руху 0,13 м / с.
Також слід враховувати повну відкритість платформи з усіх боків, тому вантаж необхідно більш ретельно укладати або використовувати конструкцію з огорожами. Навантаження і вивантаження можуть здійснюватися як з трьох сторін, так і з однієї або з двох, залежно від вимог замовника.

Простота конструкції консольного підйомника забезпечує низьку вартість, швидкий монтаж і високу відмовостійкість. Прозорість конструкції дозволяє швидко усунути будь-які неполадки, що виникли в системі в найкоротші терміни, уникнувши простоїв в роботі.

+38 097 202 0249

+38 066 704 0005

+38 044 457-77-19

Технічні характеристики
Найменування значення
Вантажопідйомність, кг (max) 240
Висота підйому, m (max) 2
Швидкість підйому платформи, м / сек 0,15
Вид управління стаціонарні кнопки
Тип приводу гвинт-гайка
Кількість зупинок 2 (крайні нижня і верхня)
Габарити платформи внутрішні, мм (ширина Х довжина) 1250 х 950
Температурний режим +50 / -40 ºС,
Країна - виробник Україна