Ліфт малий шахтний

Ліфт малий шахтний

Ліфт малий шахтний /Консультація по тел. +38 097 202 0249 , +38 066 704 0005 ,  rpp1lift@gmail.com

Ліфт малий шахтний В даний час, все більшої популярності на підприємствах знаходить малий вантажний ліфт. Найчастіше, дане обладнання встановлюється на підприємствах громадського харчування і в адміністративних установах. Розглянемо більш детально особливості малих вантажних ліфтів і область їх застосування. Малі вантажні ліфти - це підйомне устаткування, призначене для транспортування легких і середніх вантажів у вертикальній площині. У даного обладнання є й інші назви: кухонний підйомник і підйомник для ресторану.

Ліфт малий шахтний: сфера використання

Експлуатація малих вантажних ліфтів дозволяє підвищити ефективність роботи таких підприємств і установ: кафе і ресторани (малі вантажні ліфти для ресторанів); магазини і торгові центри; бізнес-центри; лабораторії та лікарні. Малі вантажні ліфти-підйомники дозволяють здійснювати швидке транспортування продуктів харчування, посуду, інструментів і ліків між поверхами приміщення. Сучасні малі ліфти знайшли своє застосування і в побутовій сфері, вони активно встановлюються в приватних будинках і дачах для переміщення готових страв з кухні на верхні поверхи. Подібний ліфт встановлюється також в сучасних гаражах, щоб полегшити підйом важких сумок з продуктами. Найчастіше замовляють малі вантажні ліфти на 100 кг і 250 к

Ліфт малий шахтний: основні переваги

Придбання малих вантажних ліфтів має ряд таких переваг: малий ліфт оптимізує роботу підприємства; прискорення виконання підйомних операцій; полегшення ручної праці; малий вантажний ліфт ціна (вартість даного обладнання дозволить заощадити кошти, оскільки даний пристрій набагато дешевше стандартного вантажного ліфта); хороша ремонтопридатність; не потрібно великих капіталовкладень в технічне обслуговування.

+38 097 202 0249

+38 066 704 0005

+38 044 457-77-19