Підйомник консольний

Підйомник консольний

Консольний підйомник . Консультація по тел. +38 097 202 0249 , +38 066 704 0005 ,  rpp1lift@gmail.com

Консольний підйомник являє собою платформу, яка підніметься по напрямних. Завдяки такій конструкції вантажопідйомник обходиться значно дешевше ліфта і навіть шахтного варіанту. Простота конструкції забезпечує дуже швидкий монтаж, після чого підйомник можна відразу вводити в роботу, без додаткової реєстрації (яка потрібна для ліфтів). Вантажопідйомник такого типу може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі, але при зовнішньому монтажі необхідний захист металоконструкцій від корозії.

Конструкція підйомника

Підйомник складається з платформи, щогли, пульта управління (або декількох пультів, при багатоповерхової конструкції), двигуна і троса. Двигун встановлюється на верхівці щогли (або знизу) і піднімає платформу. Оскільки шахти у підйомника немає, то платформа є плоскою, що дозволяє завантажувати і розвантажувати її з трьох сторін. Можлива конструкція з обмежувачами, які блокують напрямки навантаження, але забезпечує велику стійкість вантажу. Завантаження можлива з трьох сторін. Пульти керування, розташовані на кожному поверсі забезпечують виклик підйомника і відправку його на будь-який поверх. Також щогла обладнана уловлювачами, які зупинять платформу в разі обриву троса і поломки двигуна.

Характеристики підйомника

Всі елементи підйомника є збірними, що дозволяє варіювати практично всі параметри. Проте, обмеження на максимальну висоту, що піднімається вага і швидкість підйому присутні. За максимальним параметрам консольний підйомник кілька поступається шахтному, що компенсується вкрай низькою ціною і швидкість монтажу:

максимальна вага вантажу до 3,2т;
максимальна висота підйому - 18м;
швидкість руху 0,13 м / с.
Також слід враховувати повну відкритість платформи з усіх боків, тому вантаж необхідно більш ретельно укладати або використовувати конструкцію з огорожами. Навантаження і вивантаження можуть здійснюватися як з трьох сторін, так і з однієї або з двох, залежно від вимог замовника.

Простота конструкції консольного підйомника забезпечує низьку вартість, швидкий монтаж і високу відмовостійкість. Прозорість конструкції дозволяє швидко усунути будь-які неполадки, що виникли в системі в найкоротші терміни, уникнувши простоїв в роботі.

+38 097 202 0249

+38 066 704 0005

+38 044 457-77-19