ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Підйомники є однією з найбільш складних інженерних конструкцій. Від точності розрахунків, надійності матеріалів, дотримання технік залежить безпека при експлуатації. Порушення експлуатаційного порядку або знос і поломки вузлів можуть призвести до людських травм або завдання шкоди майну. Тому необхідно регулярно проводити діагностичні та ремонтні заходи.

Компанія РВП №1 проводить технічне обслуговування  ліфтів та підйомників  всіх типів.


Наша компанія існує на ринку надання послуг сервісного обслуговування підйомного обладнання  з 1998 року.  РВП №1 встигла добре себе зарекомендувати. На нашому рахунку вже кілька десятків одиниць обладнання, які ми обслуговуємо щомісяця або щокварталу протягом багатьох років.  Висока якість і невисока вартість технічного обслуговування дає нашій компанії незаперечну перевагу на ринку надання послуг з ремонту і діагностиці вантажопідйомного обладнання.
Список робіт, що включаються в ТО різноманітний і складається з можливих видів робіт з підйомно-транспортним устаткуванням.

Регулярне технічне обслуговування обладнання - сюди входить діагностика на предмет зносу, при необхідності заміна і ремонт поламаних деталей і вузлів. Роботи проводяться щомісяця, або в зазначені замовником проміжки часу. Не варто забувати про інструкції по експлуатації, в них вказано рекомендований інтервал регулярного ТО.

Ремонт підйомно-транспортного устаткування - проводиться у разі виникнення непередбачених поломок. Що вийшли з ладу елементи механізму підлягають негайному ремонту або заміні.
Кваліфіковані фахівці нашої компанії в найкоротші терміни проведуть всі необхідні роботи. Досвід роботи та знання своєї справи дозволяють нашим працівникам впоратися з роботою будь-якої складності.

В процесі експлуатації підйомно-транспортного устаткування потрібно враховувати те, що всі його механічні частини схильні до прискореного зносу, а поломка може призвести до людських жертв і матеріальних збитків. Нехтувати допомогою кваліфікованих фахівців не варто, тому що наслідки можуть бути плачевні.

Наші ціни залежать від кількості обладнання, його віддаленості. Договір можна укласти як на щомісячне, так і щоквартальне ТО. Завантажити зразок договору можна за посиланням.

Щомісячне технічне обслуговування вантажного підйомника:


Перевірка цілісності та надійності кріплення всіх вузлів і деталей підйомника.
Перевірка цілісності троса.
Перевірка наявності бруду на внутрішній поверхні напрямних стійок.
При необхідності проводиться чистка.
Перевірка стану роликів платформи.
Перевірка стану двигуна, редуктора і гальма згідно з паспортами на них.