Промисловий підйомник

Промисловий підйомник

Промисловий підйомник
Фасадний підйомник вантажний

Сучасні підприємства давно вибирають промислові ліфти і підйомники для оптимізації вантажно-розвантажувальних робіт та інших не менш важливих процесів виробництва. Причина проста, як розпорядок дня на заводі. Якщо замість людини вантаж по вертикальній траєкторії піднімає машина, то швидкість обороту вантажів збільшується як мінімум удвічі.

Як вибрати промисловий підйомник?
Під вантажними промисловими підйомниками зазвичай розуміють різні типи обладнання, які підходять для установки на виробництвах - як всередині цехів і службових приміщень, так і зовні будинків. Виходячи з потреб і вимог заводського простору, фахівці РВП "1 конструюють їх за індивідуальними параметрами і характеристикам. Отже, найчастіше для виробничих цілей вибирають три найбільш підходящих вантажних підйомників:

Шахтний - ваговій гігант з вантажопідйомністю до 5 тонн. Для цього лідера характерна максимальне завантаження, виняткова надійність в перевезенні великогабаритних конструкцій, сировини і комплектуючих.
Щогловий - золота середина між вибором не дуже дорогого, але з достатньою вантажопідйомністю (до 2 тонн) підйомного пристрою на виробництві. Він відрізняється високою інтенсивністю і швидкістю дії.
Ланцюговий - варіант з категорії малого вантажного обладнання відмінно зарекомендував себе на невеликих підприємствах або там, де потрібно перевозити продукцію вагою до 500 кг. Дуже часто він використовується як подача продукції з цеху на склад.
Іноді логічніше поставити два середніх або кілька маленьких апаратів замість одного великого. Тим самим можна збільшити швидкість вантажопотоку, а можливо, що акцент ставиться саме на більшій потужності порівнянної з промисловим ліфтом на виробництві.

В якому цеху доречний підйомник?
Вантажний підйомник на виробництві може застосовуватися абсолютно в різних областях. Скрізь, де необхідно полегшити ручну працю і налагодити процес подачі і прийому матеріалів. Металургія, нафтова і газова промисловість, автомобілебудування, сільське і харчова промисловість, будівельна та меблева сфера, побутова хімія - це лише неповний список сфер, де стане в нагоді підйомник для цеху. Адже грамотна оптимізація підприємства безпосередньо впливає на витрати праці.

Автоматизація регулярних щоденних процесів робить підприємство більш ефективним в плані обсягів і якості виробництва, а також забезпечує комфорт працюють на ньому людям, роблячи його більш привабливим робочим місцем.

питання безпеки
Всі підйомники РВП №1 в обов'язковому порядку випробовуються на виробництві та при установці на індустріальних об'єктах, що повністю виключає можливість поломки і забезпечує в подальшому безперебійну роботу при правильній експлуатації обладнання.

Пристрої витримують кризові мінусові і плюсові температури, мають опірність до зовнішніх чинників. А пристрої безпеки, якими комплектується обладнання в залежності від запитів клієнта, також забезпечують надійний захист вантажу, самого підйомника і співробітників, які працюють з ним.

 

Замовте прямо зараз і дозвольте вашому бізнесу развіватися.

+38 097 202 0249

+38 066 704 0005

+38 044 457-77-19