Підйомник ресторанний

Підйомник ресторанний

Ресторанний підйомник/ Консультація по тел. +38 097 202 0249 , +38 066 704 0005 ,  rpp1lift@gmail.com

Ресторанний підйомник - це окремий випадок шахтного підйомника. Практично є зменшеною версією шахтного підйомника, призначену для переміщення невеликих вантажів. Найчастіше він застосовується в тих випадках, коли важлива збереження вантажу і спрощення логістики всередині приміщень (архіви, ресторани, кафе, котеджі тощо).

Kонструкція підйомника

Конструкція ресторанного підйомника також мало чим відрізняється від шахтного. Кабіна підйомника переміщається по напрямних всередині шахти, виготовленої з профільованих металевих труб. Електродвигун, як правило, розташовується на вершині шахти, разом з барабаном для намотування троса. На кожному поверсі шахта обладнується дверцятами, які для безпеки блокуються при русі кабіни або знаходженні її на інших поверхах. Також в сервісних підйомниках застосовуються уловлювачі, на випадок обриву троса. Найчастіше шахта обшивається листовим декоративним матеріалом, для збереження дизайну приміщення, або ж використовується глуха шахта всередині стін. У деяких випадках шахта підйомника може встановлюватися зовні будівлі, для економії простору, але навантаження і розвантаження відбуваються всередині будівлі.

Характеристики ресторанного підйомника

Ресторанний підйомник, в залежності від необхідності і можливостей будівлі може значно змінювати свої характеристики. Але через малі розміри на нього діють такі обмеження:

максимальна вага вантажу - 300 кг;
максимальна висота підйому - 18 м;
швидкість руху - 0,13 м / с.
можливості підйомника

Незважаючи на малу вантажопідйомність, ці підйомники дуже затребувані в підприємствах громадського харчування, оскільки дозволяють спростити доставку їжі з кухні в зал. Основне призначення в таких випадках - економія посуду і збереження їжі. Через те, що застосовуються ресторанні підйомники найчастіше саме для переміщення їжі, кабіну зазвичай зсередини обшивають нержавіючої сталлю. Це забезпечує легке очищення від будь-яких забруднень і захист від корозії. Також такі підйомники часто обладнуються частотним перетворювачем, які дозволяють зменшити вібрацію кабіни при старті і зупинці.

Управління підйомником здійснюється за допомогою стандартного кнопкового пульта, який дозволяє відправити кабіну на будь-який поверх. Але при необхідності може бути встановлена система автоматичного повернення на вихідну позицію, після розвантаження кабіни. В такому випадку встановлюється тільки один пульт, а тому кабіна повертається самостійно.

+38 097 202 0249

+38 066 704 0005

+38 044 457-77-19