Підйомник сервісний

Підйомник сервісний

Сервісний підйомник/ Консультація по тел. +38 097 202 0249 , +38 066 704 0005 ,  rpp1lift@gmail.com

ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ НЕВЕЛИКИХ ВАНТАЖІВ Сервісний підйомник - це підйомник, призначений для переміщення невеликих вантажів з одного поверху будівлі на інший. Найкращим чином підходить для ресторанів, банків, магазинів, приватних будинків, котеджів та ін. Також можливо перевозити відкриті харчових продуктів. Кабіна виконана з нержавіючої сталі, що полегшує її санітарну обробку і підвищує надійність конструкції.

Для економії простору в приміщенні можлива установка сервісного підйомника зовні будівлі. Сервісний вантажний підйомник є чудовою альтернативою Маловантажні ліфта.

Основна функція Маловантажні сервісного підйомника полягає в транспортуванні з поверху на поверх вантажу невеликого об'єму і ваги. В цілому його можна порівняти з малим вантажним ліфтом, проте в порівнянні з останнім сервісний підйомник відрізняється більш вигідною вартістю, а також можливістю індивідуального виготовлення, залежно від потреб замовника. При цьому, при створенні кабін для такого обладнання, враховуються всі санітарно-гігієнічні норми.


Де можуть застосовуватися сервісні підйомники?
Практично в будь-якому місці, де виправдано їх використання. Наприклад, найбільш часто таке обладнання можна зустріти в ресторанах, магазинах, банках, медичних установах, школах, дитячих садах і навіть приватних будинках. Якщо в приміщенні спостерігається дефіцит місця для монтажу сервісного підйомника, він може бути встановлений з зовнішньої частини будівлі.
Що являє собою малий вантажний підйомник?
Основа всієї конструкції - це вертикальна металлокаркасная шахта, яка виготовляється з профільної труби. Саме в ній і відбувається рух вантажної кліті по напрямних за допомогою мотор-редуктора. Він може знаходитися як зверху чи знизу, так і збоку на поверхні шахти або зовсім автономно від неї.
Несуча підстава, на якому здійснюється установка підйомника, може бути плоским за формою або у вигляді приямка. Кнопкові пости забезпечують управління цим обладнанням. Є можливість зробити також обшивку шахти за бажанням замовника.

Якщо підйомник монтується у внутрішній частині будівлі, то робиться це в отвір міжповерхових перекриттів або в готовій шахті замовника. Але крім цього, допустимим є і пристрій сервісного підйомника з зовнішньої частини будівлі. Однак при цьому повинні бути дотримані певні умови. Так, повинна використовуватися прохідна кліть, коли завантаження в вантажну кабіну здійснюється з одного боку, а вивантаження - з іншого.

Переваги
відсутність необхідності проходити реєстрацію в службах Ростехнагляду;
мінімальні терміни виконання замовлення на виготовлення і простота монтажу;
можливість здійснити монтаж самостійно;
можливість установки і з внутрішньої, і з зовнішньої частини будівлі;
економічність, простота у використанні;
більш низька вартість в порівнянні з ліфтами.
Купити сервісний підйомник або ліфт?
Якщо ви зібралися купити маловантажний ліфт, спочатку ретельно розглянете всі альтернативи і усвідомте, наскільки невигідно його придбання для вашого бізнесу. Більш низька ціна малого вантажного сервісного підйомника, можливість зробити проект будь-яких розмірів, моментальний монтаж і відсутність документної зволікання - все це привабливо. До того ж, якщо купити сервісний підйомник, обшитий нержавійкою, функціональність у цих пристроїв стане однаковою. Підготувати майданчик, де буде встановлюватися підйомник, необхідно відповідно до технічного завдання нашої компанії. 

+38 097 202 0249

+38 066 704 0005

+38 044 457-77-19