Фасадний підйомник

Фасадний підйомник

фасадний підйомник
Фасадний підйомник вантажний

Фасадний підйомник - це компроміс між тим, щоб у вас, нарешті, з'явилося вантажопідйомне обладнання, і гострим дефіцитом простору в приміщенні. Якщо будівля не передбачає розташування всередині габаритного об'єкта, логічніше вивести його на вулицю і користуватися всіма благами автоматичного вертикального переміщення вантажів.

Чим зовнішній вантажний ліфт відрізняється від фасадного підйомника?
Кінцева вартість останнього буде в рази дешевше, адже ціна зовнішнього ліфта формується схоже, але ряд його індивідуальних особливостей веде до її подорожчання. В першу чергу це стосується складних розрахунків і установки, а також наявність додаткової системи пристроїв, необхідної для перевезення людей. До того ж для нього доведеться будувати машинне відділення і відводити під нього і без того невільну площа. Ціна фасадного підйомника в зв'язку з простотою конструкцією, завжди буде дешевше.

Зовнішній вантажний ліфт передбачає складну технічну атестацію та реєстрацію в Ростехнадзоре, тому, щоб його встановити потрібно додатковий час, гроші і нерви. Монтаж фасадних підйомників, навпаки, короткостроковий. Від виробництва обладнання до повної його установки і готовності функціонувати пройде всього від 10 до 45 днів.

Які підйомники підходять для вулиці?
РВП №1 пропонує на вибір 4 варіанти, які можливо винести за межі будівлі і прикріпити до фасаду:

Міні-підйомник - найдешевший з усіх. Підійде для невеликих приватних складів і магазинів з маленьким оборотом.
Сервісний розрахований на невелику вантажопідйомність до 500 кг. Він стане ідеальним помічником для котеджу або громадської установи - школи, дитячого садка, банку, ресторану чи готелю.
Щогловий фасадний підйомник - середній за вантажопідйомністю. Може піднімати і опускати до 2000 кг. Має відкриту платформу, яка буде значно дешевше закритою кліті, зважаючи на малу кількість металу, необхідного для виробництва пристрою.
Шахтний має сенс встановлювати, якщо у вас високий ваговій межа матеріалів, адже він може з легкістю транспортувати до 5000 кг.
У будь-якому випадку, менеджери РВП №1 завжди допоможуть зробити вибір, з огляду на зовнішні умови, місце і мету установки, габарити майбутніх перевезених матеріалів. Всі замовлення проходять індивідуальний процес проектування і виробництва під певні потреби і технічні вимоги замовника.

Особливості при кріпленні на фасад
Якщо ви захочете купити фасадний підйомник, то ви повинні розуміти, що компанія ЛІФТПРОМ передбачила всі нюанси вуличного способу кріплення. Верхня зупинка платформи може виходити в віконний або дверний проріз, і навіть на дах. Металева конструкція кріпиться на посилені кронштейни для забезпечення надійності. Всі підйомники розраховані для впливу будь-якої погоди, від вітру, спеки або морозу - їм нічого не буде. У підсумку, дане підйомне устаткування ідеально для роботи в будь-яких умовах і справляється з головним завданням по економії місця.

 

Замовте прямо зараз і дозвольте вашому бізнесу розвиватися!

+38 097 202 0249

+38 066 704 0005

+38 044 457-77-19