Підйомник похилий

Підйомник похилий

Підйомник похилий/ Консультація по тел. +38 097 202 0249 , +38 066 704 0005 ,  rpp1lift@gmail.com

Підйомник похилий призначений для похилого транспортування штучних вантажів з довгою траси до 18 м під кутом нахилу до 80 градусів. Має г / п 3000 кг, являє собою збірну металоконструкцію і складається з похилих напрямних, прикріплених похило до підлоги і стіни приміщення за якими на роликах переміщається рухома грузонесущим платформа. Приводний механізм закріплений у верхній частині. Підйомник забезпечений кінцевими (верхнім і нижнім) вимикачами і 2-мя, аварійними вимикачами. Для управління переміщенням грузонесущей платформи використовується система автоматики.
Управління може здійснюватися як зі стаціонарних постів управління, так і з підвісного пульта.Устанавлівается стаціонарно в складських, виробничих та інших технологічних приміщеннях.

Підйомник похилий за принципом роботи схожий на консольний, проте він дозволяє встановлювати потрібний кут нахилу (до 80 градусів) для зручності транспортування. Підйомник являє собою збірну металеву конструкцію з похилими напрямними, які прикріплені до підлоги або стінки. За ним переміщається вантажна платформа, призначена для транспортування штучних вантажів. Похилий підйомник встановлюється в складських, виробничих і др.помещений стаціонарно.

Підйомник похилий купити Ви можете на нашому сайті, де Вам буде надана найповніша інформація про кожного підйомнику, дані рекомендації і консультації по експлуатації та гарантії. На підйомник похилий ціна безпосередньо залежить від цілей і характеру користування обладнанням (поверховість будівлі, тип будівлі і т.д.). Виготовлення похилого підйомника або ж виробництво похилого підйомника ми надаємо в швидкі для Вас і Вашого бізнесу терміни з урахуванням побажань. Монтаж похилого підйомника і ремонт похилого підйомника здійснює наше Ремонтно-виробниче підприємство №1, яке спеціалізується на вантажопідйомної техніки.

+38 097 202 0249

+38 066 704 0005

+38 044 457-77-19