Кухонний ліфт для кулінарії

Кухонний ліфт для кулінарії

Кухонний ліфт для кулінарної продцкції
Кухонний ліфт і підйомник для їжі

Ліфт для їжі або по-іншому малий вантажний підйомник знайшов своє застосування в різних багаторівневих громадських установах, пов'язаних з харчуванням. Також він використовується в приватному порядку у власників котеджів. Значне видалення приміщень і різні поверхи помітно знижують швидкість обслуговування. Для оптимізації швидкості роботи персоналу і власного комфорту власники воліють купити кухонний ліфт.

Навіщо потрібен ліфт для кулінарії?


Безумовно, найчастіше харчової ліфт замовляють для ресторанів або кафе. Тут з приміщення холодного і гарячого цеху, розташованого знизу, в приміщення для відвідувачів або зону подачі переміщуються тарілки з готовими стравами і напоями, а назад - брудний посуд. Завдяки цьому піднімальному встаткуванню офіціантам не потрібно витрачати час на ходіння по сходах з повними підносами, боячись їх перекинути. Вони можуть повністю зосередитися на своїх відвідувачів і їх обслуговування.

Така оптимізація праці створить додаткові умови для обслуговування більшого числа клієнтів за одне і те ж час. Купівля підйомника для кухні швидше окупиться за рахунок збільшення кількості чеків. При максимальному завантаженні залу звільнилися офіціанти будуть спритнішими підходити до столиків і не злити відвідувачів довгим очікуванням замовлених страв.

Власники заміських будинків також давно оцінили користь вантажного ліфта для кухні. Адже їм не доводиться самостійно тягати посуд для сервірування столу в їдальню. Подача вечері з декількох страв, сніданку в ліжко або бізнес-ланчу в кабінет спрощується до неможливості, адже можна зовсім не відволікатися від справ.

Який підйомник підійде для кухні?


Технічні спеціалісти РВП №1 рекомендують для цих цілей купити сервісний підйомник, який розрахований на перевезення відносно легких предметів. Одні з його головних переваг перед іншими підйомними машинами - це додаткова комплектація, мініатюрні розміри і простота установки.

Кабіну можна обшити зсередини спеціальної нержавіючої сталлю, яка відповідає всім прийнятим санітарним нормам, і навіть розділити простір поличкою. Харчові продукти також можна захистити від випадання, попадання пилу і бруду за допомогою установки двостулкових чи вертикально розсувних дверей. При бажанні замовника сервісна висота підйомника для кухні робиться врівень зі стільницею або іншим кухонним інвентарем.

Ціна кухонного ліфта залежить від розмірних параметрів конструкції, кількості поверхів, висоти підйому, наявності додаткових пристроїв безпеки. Якщо ви зацікавилися пропозицією, скористайтеся формою зворотного зв'язку або замовте дзвінок. Залежно від ваших індивідуальних вимог ми уточнимо всі подробиці і скажемо точну вартість.

+38 097 202 0249

+38 066 704 0005

+38 044 457-77-19