Підйомник для готелю

Підйомник для готелю

Підйомник для готелю
Ліфт або підйомник в готель 

У першокласного готелю на якості і швидкості обслуговування будується весь маркетинг. Від них залежить кількість нових клієнтів за рекомендацією, бездоганна репутація в інтернеті і вірність постійних відвідувачів. Саме тому важливо оптимізувати умови роботи персоналу, щоб побутова частина обов'язків забирала мінімальний час. Для цього просунутим власникам, які дбають про своїх клієнтів і персонал слід придбати автоматизований ліфт для готелю.

Вантажний підйомник або ліфт для готелю?
Насправді обладнати потрібно і тим, і тим, але завдання представленого обладнання кардинально різняться. Вантажний ліфт для готелю, в першу чергу, зручний для самих відвідувачів, які відправляються в подорожі або відрядження з багажем речей. Їм зовсім не хочеться тягнути його на собі по сходах. Погодьтеся, непрацюючий ліфт в сучасному готелі - це вже щось не піддається розумінню, та й просто поганий тон.

Зовсім інші проблеми вирішує вантажний підйомник. Як прихований лідер він керує над господарськими процесами: непомітними, але такими необхідними. Це вертикальне транспортування на поверх чистого або брудної білизни, побутових приладів для прибирання, а також переміщення посуду з кухні в їдальню. Працівникам не потрібно витрачати час на доставку цих предметів вручну і заходити в пасажирські ліфти, які використовуються клієнтами. Такі вантажі можна переміщати без супроводу.

Сервісний підйомник в готелі
Найбільш підходящим підйомником для пральні та кухні є апарат сервісного типу. Він має невелику вантажопідйомність до 500 кг, яка досить відповідає вимогам великого готелю. При наявності декількох корпусів і для збільшення швидкості вантажно-розвантажувальних робіт логічно встановити для кожного свою підйомну машину.

Монтаж обладнання відбувається дуже швидко, так як воно не вимагає попереднього розміщення цементного підстави. Його можна розмістити всередині приміщення, розташувавши в міжповерхових отворах або в наявної вільної шахті, а також при дефіциті місця прикріпити з фасаду непарадний боку.

Переваги сервісного підйомника:
Можливість зробити індивідуальний проект, гармонійно «вписавши» в простір готелів;
Підйомник для пральні або їдальні можна обшити в кабіні нержавіючої сталлю, щоб відповідати санітарним нормам;
Вантажні сервісні підйомники помітно відрізняються низькою вартістю в порівнянні з ліфтами;
Швидкі терміни монтажу і виготовлення, не вимагає технічної реєстрації;
Простота в управлінні доступна для будь-якого персоналу.

+38 097 202 0249

+38 066 704 0005

+38 044 457-77-19